O naszej szkole internetowej

Internetowa Szkoła Muzyczna e-szkolamuzyczna.pl założona została we wrześniu 2011 roku z inicjatywy Przemysława Huzarskiego. Dla poprawienia funkcjonalności całkowicie przebudowana w 2016. Jest to nowoczesny portal przeznaczony dla osób chcących nauczyć się grać lub doszkolić swoje umiejętności gry na instrumentach muzycznych. Szkoła realizuje wyłącznie program kształcenia muzycznego, opracowany przez zawodowych i doświadczonych nauczycieli, muzyków grających na całym świecie.

Lekcje odbywają się przez internet!


Nauka gry na gitarze klasycznej oferowana jest przez 25 godzin lekcyjnych. Opanujemy między innymi strojenie i podstawy gry na gitarze. Materiał opracowany został dla początkujących gitarzystów - kurs nauki gry na gitarze przewidziany został na okres około jednego roku. Pozwala on opanować podstawy gry na gitarze.
Podobnie 25 lekcji oferuje kurs gry na gitarze akustycznej i kurs na gitarze elektrycznej.
Pierwsze kroki mogą postawić w naszej szkole chętni do nauki gry na pianinie. Lekcje gry na pianinie prowadzone są podobnie bardzo zrozumiale i profesjonalnie. Nauka gry na pianinie to kurs 25 lekcji dla początkujących.
Ponad to zapraszamy na
lekcje gry na keyboardzie - 25 lekcji
lekcje gry na perkusji - 25 lekcji
Nauka mixingu - 20 lekcji
Nauka turntablismu - 20 lekcji


Zapraszamy i życzymy wytrwałości!!!

Zespoł E-Szkoła muzyczna-