Najczęściej zadawane pytania

Jak uzyskać dostęp do płatnych lekcji?
Jeśli nie posiadasz kodu dostępu, możesz kupić odpowiadający Ci pakiet przez "Kup pakiet".

Kupiłem pakiet i nie wiem jak uzyskać dostęp do wybranych lekcji.
W przypadku zakupu pakietu czasowego na wszystkie lekcje, masz już dostęp do wszystkich lekcji bez żadnych dodatkowych czynności. Po prostu klikasz "Odtwórz lekcję".
Jeśli kupiłeś pakiet na dowolnie wybrane lekcje - musisz je aktywować przez kliknięcie "Aktywuj lekcję" na miniaturce lekcji w wybranej kategorii lekcji. Kategorie lekcji dostępne są po kliknięciu "Lekcje" na pasku menu w górnej części naszej szkoły.
Analogiczna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku kupna pakietu na dowolny instrument. Na liście lekcji dowolnego instrumentu pojawi się przycisk "Aktywuj wszystkie lekcje w kategorii" .

Jakie formy płatności są do mojej dyspozycji?
Możesz płacić szybkim przelewem o ile Twój bank jest obsługiwany przez PayU, kartą płatniczą, przelewem tradycyjnym lub przez Blik. Istnieje też możliwość rozłożenia opłaty za pakiet lekcji na raty.

Jak długo będą aktywne kupione przeze mnie lekcje? W zależności od kupionego pakietu lekcje będą miały różny czas dostępności. W przypadku pakietów na dowolne lekcje - każda lekcja będzie dostępna przez określony w pakiecie czas (niezależnie od pozostałych lekcji pakietu), liczony od daty jej aktywacji. Jeśli kupisz pakiet czasowy na wszystkie lekcje, wszystkie lekcje będą dostępne w tym samym czasie i w tym samym czasie stracą ważność.
Czy kod aktywujący lekcje może wykorzystać poza mną inna osoba?
Kody są jednorazowe ale nie przypisane do żadnego użytkownika. Możesz udostępnić kod innej osobie - jednak sam już z niego nie będziesz mógł skorzystać.