Najczęściej zadawane pytania

Jak uzyskać dostęp do lekcji?
Mamy dwie możliwości uzyskania dostępu do lekcji:
Pierwsza to darmowy nie ograniczony dostęp do wszystkich pierwszych lekcji poszczególnych instrumentów. To znaczy do pierwszej z dwudziestu pięciu lekcji nauki gry na pianinie, do pierwszej z dwudziestu pięciu lekcji nauki gry na perkusji,
do pierwszej z dwudziestu pięciu lekcji nauki gry na gitarze klasycznej, gitarze elektrycznej itd.

Druga możliwość dostępu do lekcji to wykupienie lekcji, wówczas uzyskujemy dostęp do lekcji tak zwanych płatnych.
Dostęp płatny możemy wykupić na dwa sposoby :

Pierwszy sposób: wykupujemy przez internet samemu płacąc przelewem, kartą lub blikiem. Jest to najszybszy sposób na otrzymanie dostępu do lekcji ponieważ otrzymujemy dostęp natychmiast
po dokonaniu płatności nie czekając na żadne kody dostępu.
Krok po kroku jak to zrobić :
1) aby po dokonanej płatności system przydzielił nam dostęp do wykupionych lekcji musimy się zarejestrować (e-szkoła nie wykorzystuje tych danych do wysyłania reklam), więc poprawnie załóżmy swoje konto)
2) z proponowanych na pierwszej stronie pakietów lub w zakładce „KUP LEKCJE” wybieramy pakiet na jedną, sześć lub dwanaście lekcji albo cały kurs wybranego instrumentu i kliknijmy w niego, tj w napis na pakiecie „zaloguj się” jeśli nie jesteśmy zalogowani lub w "kup pakiet" jeśli jesteśmy już zalogowani. Reszta jest prosta wybieramy sposób płatności - najpewniejszym jest przelew więc wybieramy przelew i pokazuje się nam lista banków, należy kliknąć w logo swojego banku (nie w przelew tradycyjny !!) i się do niego zalogować (jest to szyfrowane bezpieczne połączenie).Po zalogowaniu w swoim banku od razu wyświetli się wypełniony już przelew na wybraną kwotę i wystarczy go tylko potwierdzić (zaakceptować) po czym trzeba powrócić na stronę e-szkoły.
Jeżeli nic po drodze nas nie rozłączy i poprawnie dokonamy zapłaty to system e-szkoły już wie że kupiliśmy pakiet i nie czekamy na żadne kody tylko będąc zalogowanym w e-szkole wybieramy interesujący nas instrument i klikając na pierwszą lekcje od której chcemy zacząć naukę. Potwierdzamy „Enter” aktywację lekcji jeśli chcemy rozpocząć naukę - i to wszystko :)
Pamiętać należy że w większości pakietów lekcja jest dostępna przez 10 dni od chwili jej aktywowania, więc nie aktywujmy wszystkich wykupionych lekcji od razu bo po 10 dniach wszystkie przestaną działać.

Drugim sposobem na wykupienie dostępu do płatnych lekcji jest wykupienie wybranego pakietu za pośrednictwem sklepu muzycznego Bratpol.com.pl - wówczas otrzymujemy ze sklepu kody dostępu. Działa to na takie samej zasadzie jak byśmy kupowali normalny towar lecz zamiast towaru sklep przysyła nam e-mailem kody dostępu w ilości odpowiedniej do zamówionego pakietu.
Po otrzymaniu kodów dostępu zakładamy konto na e-szkolamuzyczna.pl i logujemy się. Będąc zalogowanym w e-szkole wybieramy interesujący nas instrument i klikamy na pierwszą lekcje od której chcemy zacząć naukę. Potwierdzamy „Enter” aktywację lekcji jeśli chcemy rozpocząć naukę - i to wszystko :)
Pamiętać należy że w większości pakietów lekcja jest dostępna przez 10 dni od chwili jej aktywowania, więc nie aktywujmy wszystkich wykupionych lekcji od razu bo po 10 dniach wszystkie przestaną działać.Jak długo będą aktywne kupione przeze mnie lekcje? W zależności od kupionego pakietu lekcje będą miały różny czas dostępności. W przypadku pakietów na dowolne lekcje - każda lekcja będzie dostępna przez określony w pakiecie czas (niezależnie od pozostałych lekcji pakietu), liczony od daty jej aktywacji. Jeśli kupisz pakiet czasowy na wszystkie lekcje, wszystkie lekcje będą dostępne w tym samym czasie i w tym samym czasie stracą ważność.
Czy kod aktywujący lekcje może wykorzystać poza mną inna osoba?
Kody są jednorazowe ale nie przypisane do żadnego użytkownika. Możesz udostępnić kod innej osobie - jednak sam już z niego nie będziesz mógł skorzystać.